تا حالا آرایش دائم انجام دادید؟ قصد انجام آرایش دائم رو دارید؟ میدونید که دستگاه، رنگ و موادی که برای آرایش دائم استفاده میشه روی سلامتی و زیبایی شما چه تاثیری داره!؟ و در صورتی که استاندراد نباشه ممکنه باعث انتقال بیماری یا آسیب جدی به چهره شما بشه!؟ پس بیاید اول ویدئو زیر رو ببینید تا بعدش بریم ببینیم دیجیتال بلیدینگ چیست؟

تکنیک دیجیتال بلیدینگ یکی از جدیدترین روش های آرایش دائم است که برای اولین بار توسط آمیا ارائه گردیده است. در این روش با کاشت رنگدانه های استاندارد با دستگاه آمیا و کارتریج های بسیار ظریف (سوزن های نانو) میتوان آرایشی نیمه دائم، بسیار طبیعی و زیبا در ابروها، چشم ها و لب ها داشت.

دیجیتال بلیدینگ چیست؟

تکنیک دیجیتال بلیدینگ چیست؟

دیجیتال بلیدینگ جدیدترین متد در آرایش دائم بوده که توسط آمیا برای اولین بار معرفی گردیده است. این متد با استفاده از دستگاه های آمیا و کارتریج های آن با قطر سوزن نانو انجام می شود.

دیجیتال بلدینگ برای آرایش دائم ابرو ها، چشم ها و لب ها کاربرد دارد و به دلیل ظرافت و دقت بی نظیر دستگاه های آمیا، نتایجی بسیار طبیعی و زیبا را ارائه می دهد. این تکنیک در واقع جایگزین میکروبلدینگ می باشد.

دیجیتال بلیدینگ به دلیل ماندگاری بیشتر، عدم آسیب به پوست و کاربردهای متنوع و جذاب بهترین انتخاب برای آرایش دائم ابرو، چشم و لب است. در ادامه به بررسی تفاوت روش جدید دیجیتال بلیدینگ و میکروبلیدینگ میپردازیم.

تفاوت دیجیتال بلیدینگ و میکروبلیدینگ چیست؟

میکروبلیدنیگ روشی است که در آن با کشیدن یک تیغ مخصوص بر روی پوست تزریق رنگدانه انجام می شود و صرفاً برای آرایش دائم ابروها کاربرد دارد. این روش در کنار خطوط ظریف و ظاهر طبیعی که ایجاد می نماید، عوارض و خطرهای زیادی را به همراه دارد که میتواند برای همیشه به پوست آسیب بزند.

اما در دیجیتال بلیدینگ، رنگدانه با استفاده از دستگاه و سوزن هایی با قطر نانو در پوست کاشته می شود که نتایجی بسیار طبیعی، ظریف و زیبا را بدست می دهد و همچنین هیچ گونه آسیبی به پوست وارد نمی کند.

برای درک بهتر تفاوت دیجیتال بلیدینگ و میکروبلیدینگ بهتر است مقاله زیر را در مورد روش میکروبلیدینگ مطالعه نمائید.

دیجیتال بلیدینگ چیست؟ همه چیز درباره تکنیک دیجیتال بلیدینگ و آموزش انجام آن

در ویدئو زیر میتوانید در مورد تکنیک دیجیتال بلیدینگ بیشتر ببینید و تفاوت آن با میکروبلیدینگ را به صورت تصویری مشاهده نمائید.

دیجیتال بلیدینگ چگونه انجام میشود؟

دیجیتال بلیدینگ با استفاده از دستگاه های آمیا و کارتریج های نانو آمیا شامل ۳nano slope، ۵nano slope، nano n1، nano n2  و nano nt انجام می شود. کیفیت، سلامت، ایمنی و کاربری آسان، اولویت آمیا در طراحی دستگاه های میکروپیگمنتیشن است. به همین منظور دستگاه های آمیا با کمترین میزان لرزش طراحی شده اند تا منافذی بسیار ظریف و منظم در عمق مورد نظر پوست ایجاد کنند.

تمامی محصولات آمیا بر اساس استانداردهای ISO13485، ISO9001:2000 و CE پزشکی تولید شده اند و تنها محصولاتی هستند که از بازگشت خون ولنف در فرآیند میکروپیگمنتیشن جلوگیری کرده و مانع انتقال بیماری ها می شوند. هندپیس های سبک و ارگونومیک این دستگاه نیز بهترین انتخاب برای حرفه ای هاست تا بتوانند ساعت ها بدون آسیب و خستگی، فعالیت نمایند.

کاربردهای تکنیک دیجیتال بلیدینگ

دیجیتال بلیدینگ برای آرایش دائم ابروها، چشم ها و لب ها مورد  استفاده قرار می گیرد.

کاربرد دیجیتال بلیدینگ در ابروها

 • پرپشت نشان دادن ابروها
 • رفع ناقرینگی ابرو
 • ایجاد طرح ابرو در افرادی که ریزش ابرو داشتند
 • پرکردن جای زخم و بخیه در ابروها

کاربرد دیجیتال بلیدینگ در چشم ها

 • ایجاد فرم زیبا در چشم ها
 • خط چشم نیمه دائم
 • سایه چشم نیمه دائم
 • اصلاح خط چشم های قدیمی

کاربرد دیجیتال بلیدینگ در لب ها

 • رفع تیرگی لب ها
 • رفع رنگ پریدگی لب ها
 • رفع ناقرینگی لب ها
 • پرکردن جای بخیه و زخم در لب ها
 • اصلاح لب شکری

مقالات آموزشی دیجیتال بلیدینگ

القائمة