دستگاه میکروپیگمنتیشن med revive

AMIEA MED REVIVE

دستگاه میکروپیگمنتیشن med revive دارای استانداردهای پزشکی ISO 13485 ، ISO 9001:2000 و CE پزشکی بوده و به لحاظ کیفیت، تکنولوژی و قابلیت های منحصر به فردی که دارد قابل مقایسه با محصولات موجود در بازار ایران نمی باشد. دستگاه مدریوایو با استفاده از تکنولوژی کارتریجی به گونه ای طراحی شده است که مطلقاً باعث تخریب پوست نگردیده و سوراخ های بسیار ظریف، منظم و یکنواخت در سطح پوست ایجاد می کند.

آشنایی با دستگاه میکروپیگمنتیشن med revive

دستگاه میکروپیگمنتیشن amiea med revive که حاصل سال ها تلاش و تجربیات مهندسین و متخصصین کمپانی amiea در کشور آلمان میباشد به کاربر این امکان را میدهد که به صورت کاملا ایمن و بهداشتی نسبت به میکروپیگمنتیشن پوست اقدام نماید. دستگاه مدریوایو آمیا مطابق با آخرین استانداردهای روز دنیا طراحی و ساخته شده است و به عنوان باکیفیت ترین و پرفروش ترین دستگاه میکروپیگمنتیشن در سراسر اروپا و آمریکا طبقه بندی می گردد.

با توجه به نگرانی های پزشکان و مجامع علمی از عوارض ناشی از استفاده از دستگاه ها و رنگ های بی کیفیت و غیر استاندارد، از جمله انتقال عفونت و انتقال بیماری های مختلف و بروز آسیب های جدی و بعضاً جبران ناپذیر به پوست، مهندسین و متخصصین آمیا تمامی تلاش خود را برای مرتفع نمودن این نگرانی ها به کار بسته و دستگاه میکروپیگمنتیشن amiea med revive را مبتنی بر آخرین اصول ایمنی و عملکرد طراحی و تولید کرده اند.

ویژگی های دستگاه آمیا مدریوایو

  • هندپیس ارگونومیک و بدون صدا و لرزش
  • دقت بسیار بالای دستگاه و هندپیس
  • سنسور تنظیم ضربات سوزن نسبت به ضخامت اپیدرم
  • هندپیس پرقدرت و پر سرعت

موارد کاربرد دستگاه آمیا مد ریوایو

  • میکروپیگمنتیشن ابرو
  • میکروپیگمنتیشن لب (رژلب ، خط لب و…)
  • میکروپیگمنتیشن چشم (خط چشم و بن مژه و…)
  • اصلاح عدم قرینگی اجزای صورت (ابرو و لب و…)

مکانیسم اثر گذاری دستگاه آمیا مدریوایو

مکانیسم اثرگذاری میکروپیگمنتیشن به این صورت می باشد که ابتدا لایه اپیدرم پوست توسط یک سوزن استریل و ظریف با سطح مقطع بسیار نازک و فوق العاده برنده که در ساختار کارتریج یکبار مصرف تعبیه شده است، شکاف داده شده، سپس رنگ به لایه میانی منتقل می شود. توجه داشته باشید که متأسفانه سایر سوزن های دستگاه های دیگر در این مرحله سطح پوست را تخریب می نمایند، اما سوزن های به کار رفته در کارتریج های دستگاه آمیا مدریوایو سطح پوست را بسیار ظریف و ریز شکاف داده و مطلقاً باعث تخریب پوست نمی گردند.

القائمة