رنگ های اولوشن آمیا

کمپانی Amiea آلمان با افتخار جدید ترین رنگ های میکروپیگمنتیشن به نام Evolution را معرفی میکند. این رنگ ها توسط برترین شیمی دان ها و متخصصین کمپانی MT.DERM مطابق استانداردهای ISO 9001:2000، ISO 13485، ResAP(2008)1 و CE تولید شده اند و توسط پیگمنتران بین المللی و مربیان حرفه ای بررسی شده اند تا علاوه بر سلامت عملکرد بی نقص رنگ ها نیز تضمین شود.

ویژگی رنگ های اولوشن میکروپیگمنتیشن

رنگ های اولوشن آمیا دارای ویژگی های مهمی هستند که از آن میتوان به عدم تغییر رنگ به قرمز یا خاکستری و همچنین عدم پخش رنگ و در نهایت ماندگاری بالا اشاره کرد. در ساخت رنگ های Evolution ماده ای جهت جلوگیری از تغییر رنگ به قرمز و خاکستری استفاده شده است. رنگ های اولوشن میکروپیگمنتیشن برای ترسیم هاشور های ظریف و سایه های پودری طراحی شده اند.

با استفاده از رنگ های اولوشن و به دلیل ویژگی این رنگ ها پیگمنتران میتوانند هاشور های بسیار ظریف و پودری را ترسیم نمایند و همچنین تکنیک های میکروپیگمنتیشن متنوعی را نیز با استفاده از این رنگ های آمیا اجرا نمایند.

رنگ های اولوشن میکروپیگمنتیشن آمیا

برای مشاهده توضیحات و ویژگی های هر یک از رنگ های اولوشن نشانگر خود را روی اسم رنگ ها قرار دهید و برای سفارش رنگ های اولوشن آمیا میتوانید از دکمه زیر استفاده نمائید.

رنگ های لب

رنگ های ابرو

رنگ های ترمیمی و ترکیبی

القائمة